بکاپهوم

طراحی داخلی

دکوراسیون

فروش انواع ورق

خدمات برش

درباره ما

_

طراحی داخلی یک هنر و علم است که به کمک آن میتوان محیط داخلی ساختمان را به یک فضای مطلوب و زیبا برای افرادی که از آن استفاده می کنند تبدیل کرد. و بدین واسطه بهره وری محیط را با تاثیر مستقیم بر جریان فکری افراد افزایش داد.

صنایع چوب منصوری با بیش از 12 سال تجربه در این زمینه ، با برنامه ریزی یک طرح اولیه هدفمند ، و با بهره گیری از سال ها تجربه در زمینه پیاده سازی دکوراسیون مدرن ، اقدام به پیاده سازی طرح های نوآورانه و خلاق نموده و محیطی زیبا را برای منزل و ادارات فراهم میکند.

صنایع چوب منصوری دامنه فعالیت خود را افزایش داده و خدمات برش ، شامل برش انواع ورق با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها ، خدمات سی ان سی ، انواع نوار پی وی سی شامل پی وی سی معمولی و پی وی سی منحنی و … را فراهم آورده است و در این راستا از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، برش کامپیوتری با نرم افزارهای جدید بهینه سازی ابعاد برش استفاده نموده است.

30 سال تجربه

کارهای ما

_

اتاق خواب های جالب

_

طراح داخلی کسی است که این پروژه ها را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی سایت، برنامه ریزی، تحقیق، ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح است.

آشپزخانه های مدرن

_

طراحی داخلی هنر و علم ارتقاء داخلی یک ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم و زیباییشناختی برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراح داخلی کسی است که این پروژه ها را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی و بازرسی های سایت می شود.

  • مدرن
  • مینیمال
  • ارگونومیک
  • کامل

خدمات ما

_

طراحی داخلی

طراحی داخلی
طراحی داخلی ، با بهره گیری از علم روز دنیا و در آمیختن علم و هنر ، و افزودن جاذبه های خلاقانه و طرح های مشتری به کار ، پدیده کاربری سازی و تامین اهداف تاثیر محیط بر افکار
اطلاعات بیشتر

دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی
اجرای دکوراسیون داخلی ، به واسطه بهره گیری از علم اجرا ، سال ها تجربه و ارتباط با کارخانجات تولیدی بهترین متریال در سرتاسر کشور
اطلاعات بیشتر

طراحی خارجی

فروش متریال
اخذ نمایندگی برندهای معتبر ام دی اف و هایگلاس ، فروش انواع یراق آلات و ملزومات به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت ها
اطلاعات بیشتر

طراحی آشپزخانه

خدمات برش
خدمات برش انواع ورق ام دی اف ، هایگلاس ، نئوپان ، سی ان سی ، نوار پی وی سی ، پانل بر با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها نرم افزارهای بهینه سازی با تکنولوژی روز دنیا
اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید و رویای خود را تحقق بخشید!

تیم ما

_

طراحان داخلی باید به منظور ایجاد محیط داخلی که کارآمد و ایمن هستند، بسیار ماهر باشند.

خانم باقری

مدیر فروش

علی منصوری

سرپرست بخش خدمات

حسن منصوری

مدیریت

ماریا براون

طراح

فروشگاه منصوری

_
اسکیت بورد
117000تومان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است.


 

میوه تزئینی
10000تومان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است.


 

هنر کالیگرافی
500000تومان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است.


 

آباژور فلزی
239000تومان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است.


 

صندلی زرد
199000تومان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است.


 

آمار ما

_
15دکوراسیون
730+پروژه
250+مشتری