راهنمای انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

در این مقاله به بیان نکاتی پیرامون انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی می پردازیم


بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در اصفهان

 

امروزه با تغییر سبک زندگی ، همه ما بیش از پیش به اهمیت دکوراسیون داخلی پی برده ایم . به همین جهت ، آشنایی با معیارهای راهنمای انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی ، بسیار حائز اهمیت است .

اگر شما هم قصد تغییر در دکوراسیون منزل یا دفتر کار خود را دارید و به دنبال بهترین شرکت مجری دکوراسیون داخلی هستین ،در ادامه مقاله با ما همراه باشید .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

شاید بپرسید چرا به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز داریم ؟ طراحی داخلی در واقع یک هنر است که محیط ما را به گونه ای می آراید که ضمن برآورد نیازهای ما ،زیبایی ،آرامش را به ما هدیه می دهد .اما این کار نیازمند تجربه و تحصیلات مرتبط می باشد و از عهده هرکسی بر نمی آید .ضمن اینکه یک طراحی داخلی ضعیف ضمن به هم ریختن حس آرامش و آسایش ،بخاطر ناتوانی در رفع نیازهای ما ممکن است باعث دوباره کاری و ایجاد هزینه های مضاعف شود .

آشنایی با نکات راهنمای انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی لازمه یک انتخاب صحیح است . قطعا همه ما به دنبال سفارش دکوراسیون خود با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت هستیم .

پیشنهاد ما به شما این است که ملاک انتخاب خود را مهارت و تجربه مجریان طرح ،کیفیت اجرا و میران تعهد و ظرافت کار شرکت قرار دهید . سپس به بحث هزینه ها بپردازید. چرا که یک تیم طراحی داخلی متخصص و با تجربه،این توانایی را دارد تا ضمن ارائه بهترین انتخاب ها و طرح ها به شما، از ایجاد هزینه های اضافی به مقدار زیادی  جلوگیری کند .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

صنایع چوب منصوری با بیش از سی سال تجربه در طراحی دکوراسیون داخلی و با بهره گیری از تخصص کارشناسان مجرب و کار آزموده آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .شما می توانید جهت مشاوره و طرح سوالات و ابهامات خود در این زمینه با آنها مشورت نمائید .

صنایع چوب منصوری ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی

مشاهده نمونه کارها

برای اینکه بتوانیم انتخاب بهتری داشته باشیم در ابتدا باید با وظایف شرکت های دکوراسیون داخلی آشنا باشیم .سپس توانایی آنها در عملیاتی کردن این وظایف را بسنجیم .

شرح وظایف آنها را میتوان این گونه برشمرد:

 • آگاهی دقیق از نیازها ،اندیشه و اهداف کارفرما
 • ارائه راه کارهای مناسب وعملی به کارفرما
 • برآورد هزینه پروژه و زمانبدی آن
 • تلاش برای به حداقل رساندن هزینه و مشکلات پیش بینی نشده
 • ارائه طرح اولیه به کارفرما و رفع نواقص احتمالی
 • احترام گذاشتن به عقاید و خواسته های کارفرما
 • ارائه طرح نهایی (با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و بصورت 3بعدی تا برای کارفرما قابل درک باشد)
 • نظارت بر مراحل اجرای طرح تا کسب رضایت مشتری
بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

طراحان داخلی چگونه قیمت می دهند

مقایسه قیمت هایی که شرکت های دکوراسیون داخلی از شما در ازای خدماتشان دریافت می کنند کار آسانی نیست .زیرا مسائلی چون : موقعیت نقشه ،متراژ آن ،مصالح مورد استفاده در پروژه  و … در این مبحث دارای اهمیت است .

4روش در نحوه محاسبه هزینه ها مرسوم است :

 1. شرکت در ازای ارائه خدماتش ،درصد ی مشخص از کل هزینه های اجرای پروژه را دریافت می کند .
 2. شرت در ازای ارائه خدماتش ،یک مبلغ ثابت را به عنوان دستمزد ،پیشنهاد می کند.
 3. شرکت براساس مدت زمانی که صرف اجرای پروژه کرده ،بصورت ساعتی هزینه دریافت می کند.
 4. شرکت براساس متراژ نقشه ،هزینه را تعیین می کند

معمولا با توجه به میزان مشارکت شرکت دراجرای پروژه ممکن است مبالغی به هزینه های بالا افزوده شود :

به طور مثال اگرکارفرما بخواهد بر روند اجرای پروژه نظارت داشته باشند یا طی اجرای آن به کارفرما مشاوره بدهند ،حق نظارت یا حق مشاوره دریافت می کنند .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

اهمیت تعهد کاری در اجرای دکوراسیون داخلی

همانطور که می دانید طراحی داخلی مناسب تاثیر زیادی بر افزایش زیبایی محیط، ایجاد آرامش و افزایش راندمان خواهد داشت .همچنین با بهینه سازی فضا در طراحی داخلی می توانیم بهره وری بیشتری از فضا داشته باشیم که در نتیجه باعث افزایش آسایش ما در محیط منزل یا کارمان خواهد شد .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

پس چنانچه کارگزار به تعهدات خود درست عمل نکند نه تنها ممکن است منظره محیط زندگی یا کار دل انگیز نباشد،بلکه باعث کاهش آرامش و آسایش و بازدهی ما خواهد شد .

از طرفی گاهی شرکت ها به تعهدات خود در مورد زمان اتمام پروژه و تحویل آن ،پایبند نیستن و ممکن است قسمتی ازکار را به بعد واگذار کنند .بد قولی  کارگزار باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای کارفرما خواهند شد وقطعا تمام برنامه های های او را به هم می ریزد .

پس اهمیت تعهد کاری در اجرای دکوراسیون داخلی بسیار بالاست تا حدی که میتواند باعث بهم ریختگی روال زندگی و برنامه هایمان شود .صنایع چوب منصوری حساسیت زیادی روی تعهدات خود دارد و ضمن به کارگیری نیروهای مجرب برای اجرای کار در سطح کیفیتی بالا ،پروژه را  در زمان تعیین شده تحویل کارفرما می دهد .شما میتوانید از هزاران نمونه کار این شرکت متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی دیدن کنید که همگی در تایم مقرر تحویل کارفرما شدن .

صنایع چوب منصوری ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی

مشاهده نمونه کارهای طراحی داخلی

چند نکته مهم در انتخاب بهترین طراحان داخلی

بررسی سابقه کار شرکت و تجربه طراحانش

داشتن تجربه کافی ،لازمه یک طراحی داخلی  خوب و حرفه ای است .در قدم اول، به دفاتر شرکت های طراحی داخلی مراجعه کنید و ضمن صحبت با کارشناسان آنها در زمینه های مرتبط ،رزومه کاری آنها را بررسی کنید .از تبحر و تعهد آنها اطمینان حاصل کنید .

هم چنین می توانید از طریق سایت شرکت نیز تقاضای ارسال رزومه کنید و یا در صفحات مجازی، از رضایت مشتریان درباره آنها آگاهی پیدا کنید .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی
هزینه پروژه

همه ما به دنبال دریافت بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه هستیم .قبل از مقایسه قیمت ها ،کیفیت و تبحر و تعهد شرکت ها را مقایسه کنید .سپس مناسب ترین هزینه را بپردازید .

مدت زمان اجرای پروژه

شاید اولویت اول همه ما کیفیت باشد .اما قطعا بازه زمانی اجرای پروژه واطمینان از تعهد شرکت در تحویل به موقع آن نیز ،از اهمیت بالایی برخوردار است .معمولا همه ما خواهان انجام پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم .بدون آنکه خدشه ای به کیفیت کار وارد شود .

رفع نیازهای مشتری

مهم است که کارگزار، به نیازها و خواسته های کارفرما توجه کند و به گونه ای طراحی را انجام دهد که آنها را کاملا برآورده نماید .هم چنین این طرح باید قابل عملیاتی شدن نیز باشد .

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

سخن پایانی

شما می توانید برای داشتن دکوراسیون حرفه ای مطابق نیاز خود ،از خدمات صنایع چوب منصوری با بیش از سی سال تجربه دکوراسیون و دارا بودن بیش از هزار نمونه کار و بهره گیری از نیرو های متخصص ،استفاده کنید .

روی ما حساب کنید

ایده اجرای دکوراسیون

انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلیانتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در اصفهانبهترین شرکت دکوراسیون داخلیبهترین شرکت دکوراسیون داخلی در اصفهانبهترین شرکت مجری دکوراسیون داخلیراهنمای انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلیراهنمای انتخاب بهترین شرکت مجری دکوراسیون داخلیراهنمای جامع انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلیمعیارهای انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *